Pracownik biurowy

2 500,00 - 2 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Police
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 2 800,00 zł
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca biurowa Police, praca administracyjna Police

Prowadzenie korespondencji z kontrahentami firmy
Analizowanie rynku produktów dziecięcych pod kątem konkurencyjnych ofert
Monitorowanie tendencji cenowych określonych produktów
Prace administracyjno-biurowe związane z obsługą sklepu internetowego
Obsługa klienta B2C
Wyszukiwanie potencjalnych kontrahentów
Bieżąca analiza rynku kontrahentów

Wymagania

Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, dodatkowym atutem będzie umiejętność komunikacji w języku niemieckim, bądź w językach skandynawskich
Umiejętności połączenia analitycznego myślenia z kreatywnym podejściem
Pozytywnego nastawienia i dużej motywacji do współtworzenia międzynarodowej marki
Znajomości panujących trendów
Wysokiej kultury osobistej
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
Możliwość współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów, chętnie dzielących się swoją wiedzą
Stanowisko dające dużą samodzielność
Niezbędne narzędzia pracy
Zatrudnienie w firmie z Polskim kapitałem o zasięgu globalnym
Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska

Ważne do: 2020.06.30, wyświetleń: 96

nr ogłoszenia: 2433